Lekce swingu pro začátečníky s OTS

Chcete zkusit něco nového? Tak směle do toho, tak přijďte a naučíme vás swingovat! =) Lekce jsou určeny všem, jak párům, tak i jednotlivcům v každém věku, kteří mají rádi zábavu, tanec, společnost a rádi se učí novým věcem.

Na našich začátečnických  lekcích se zaměřujeme na Lindy Hop. Pokud nevíte jak tento tanec vypadá, stačí se podívat zde se a nechat se inspirovat:


https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=CeYyDLlxCP8&feature=emb_logo

        

začátečníci pondělí 17:30 - 18:45

mírně pokročilí pondělí 19:00 - 20:15

pokročilí  středa 18:00 - 19:30

 

Dárkový poukaz

je skvělý způsob, jakým můžete udělat radost svému blízkému. Proto nabízíme Dárkový poukaz na kurz Lindy Hop s taneční skupinou Old Town Swing ve Starém Městě u Frýdku-Místku. Lekce jsou určeny všem, jak párům, tak i jednotlivcům v každém věku, kteří mají rádi zábavu, tanec, společnost a rádi se učí novým věcem. Na našich začátečnických lekcích se zaměříme na Lindy Hop. V pokročilých lekcích se věnujeme i dalším swingovým tancům – Charleston, Balboa, Blues, Shag...

 

Balíček se skládá ze 7 lekcí v délce 1 hodiny. Podrobnosti o lekcích (termín a místo) lekcí bude zveřejněn na stránce: oldtownswingari.wixsite.com/webs.

 

DRESSCODE: cokoliv, hlavně ať je to pohodlné

OBUV: nejlepší jsou obyčejné tenisky

 

Objednávky a případné dotazy zde: email: oldtownswingari@gmail.com

 

Po odeslání objednávky se obratem ozveme s dalšími informacemi a společně se dohodneme na platbě a způsobu předání poukazu.